جستجو

Google

 

آب و هوا

صدور فیش حقوقی


برابر اعلام سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح از فروردین ماه سال 1392 صدور فیش حقوقی مشترکین استان های تهران – البرز و فارس متوقف خواهد شد و بازنشستگان محترم این استان ها می توانند به سایت ساتا – WWW.ESATA.IR یا دفاتر خدمات الکترونیک ساتا مراجعه نمایند . ضمناً اقدام مشابه برای سایر استان ها از خرداد ماه 1392 به بعد انجام خواهد شد .

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
متن شما باید کمتر از 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (310)

بارگذاری نظرات قدیمی تر
 • با سلام. بی توجهی مسوءلین به باز نشستگان بسیار دلسرد کننده است.

 • بابا تورا بخدا بازنشته هارو اذیت نکنید با پول انها واسه خودتون دکان باز کردین هیچ کاری هم واسه شون انجام نمیدهید من 4 نفره یارانه میگرفتم حالا شدم 3 نفره کسی هم پاسخگو نیست

 • با عرض سلام و ادب خدمت بزرگواران بنده مخالف کسر حقوق بدون اطلاع به هر دلیلی هستم.

 • مهمان (محمد کیان ارثی)

  لینک ابزارهای مدیریتی

  با سلام
  امروز دوم تیرماه ساعت 12 ظهراست . متاسفانه حفوف بازنشستگان بحسابشان واریز نشده ؟ بازنشسنگانی فقط درآمدشان این حفوف میباشد .وگاها باید قسط هم پرداخت نمایند.و برای دیرکرد اقساط هم باید جریمه پرداخت نمود .
  حال اگر یک محاسبه سرانگشتی بکنیم :
  اگر یک میلیون مستمری بگیر یا بازمشسته داشته باشیم که امکان دسترسی به بانک عامل خود نداشته نباشند و باید از سایر خودپردازها استعلام حقوق نمایند و هربار این استعلام مبلغ 1000ریال از کارتشان کسر میگردد جمعا مبلغ 100/000/000تومان از جیب این زحمت کشان کسر شده در صورتی که بعضا دو یا چندبار این کار صورت میگیرد و حال چه کسی جوابگو ست خدا میداند ؟ آیا این حق الناس نیست ؟

 • مهمان (جاماسب اقایی قلعه چه)

  در پاسخ به: محمد کیان ارثی لینک ابزارهای مدیریتی

  متاسفانه دیواری کوتاه تر از ما ندیدن و خبر و خبر ندارند که مائیم و همین حقوق فکر میکنند ما هم اختلاس کرده ایم و داریم

 • مهمان (جاماسب اقایی قلعه چه)

  لینک ابزارهای مدیریتی

  نمیدانم بنالم یا بگریم به حال زار خودم که با این وضعیت نابسامانی که برای من جانباز قطع عضو وجود دارد و همیشه باید سر افکنده خانواده باشم با این چندرغاز حقوقی که به ما میدهید و چشممان در میاد تا برسد بدست ما یکی انقدر میخورد که استفراغ میکند و یکی هم باید ضعف جسمانی بگیرد از نخوردن و این است ان عدالتی که میگویند بسیار متاسفم . یادی میکنم از روحانی دلسوز اقای خاتمی که برای ما خیلی خوب بود و انچنان گفتنی دارم که در اینجا نمیگنجد ای کسانی که دل سوزید ولی من دل سوزی در این جامعه ندیدم و نخواهم دید و افسوس که تاریخ مصرف من همانی بود که در جمگ بودیم و تمام

 • در مورد فیش حقوقی خیلی ضعیف عمل میشود

 • لطفا بدون هماهنگی از حقوق بازنشستگان بر ندارید. فقط شعار خوب میدهید در عمل هیچ ارزشی برای بازنشسته ها قایل نیستید.

 • با سلام فیش حقوقی پرسنل ودجا تا ماه فروردین براحتی از سایت ساتا esata گرفته می شد ولی متاسفانه از ماه اردیبهشت که کانون ودجا مستقل شده فیش حقوقی غیر قابل دسترسی شده است لذا خواهشمندم جهت صدور فیش حقوقی در همین سایت ودجا اقدام لازم را بفرمایید .
  با امید به اینکه مستقل شدن کانون ودجا برای خدمت رسانی ورفاه بیشتر عزیزان بازنشسته ودجا باشد نه باعث سردرگمی و زحمت بازنشسته ها جهت دریافت احقاق حقوقشان و نه در جهت کسب درامد و شاغل شدن بعضی ها که چند شغله هستند .

 • در کجای دنیا از حقوق مردم مقداری بعنوان سرمایه گذاری اجباری و...بر میدارند واعلام میکنند کسی که مخالف هست علیرغم کهولت سن وبیماری وناتوانی چند روزی از وقت خود را بگذارد و انصراف دهد.در صورتیکه داوطلب بایستی نظر موافق خود را بطریق لازم اعلام نماید.بنظرم این رفتار با دزدی اختلاف چندانی ندارد اگر بسادگی میشد به مراجع قضایی مراجعه نمود و احقاق حق کرد بنده بجای عدم انصراف جهت پایان دادن به این طرز رفتار حتما از طریق قضایی موضوع را پیگیری میکردم ولی چکنم اشکال فقط کهولت سن من نیست