امروز : چهارشنبه 1396/03/03
مصادف با 2017/05/24 میلادی
سخن هفته
           کار جهادی و انقلابی

بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با کارگران در روز 12 اردیبهشت 96:

« این را هم همه بدانند، خود نامزدهای محترم هم بدانند که ما جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه‌ی بخشها، کمربسته بودنِ مثل یک جهادگر لازم است‌؛ این اگر بود، کارها راه می‌افتد؛ این اگر بود، بن‌بست‌ها باز میشود، شکافته میشود؛ [یعنی] کار فراوان، پُرحجم و باکیفیّت و مجاهدانه و انقلابی. انقلابی یعنی چه؟ بعضی خیال میکنند وقتی میگوییم انقلابی، یعنی بی‌نظم؛ نخیر، اتّفاقاً یکی از خطوط اصلی انقلابی‌گری، نظم است؛ منتها انقلابی، یعنی اینکه خودمان را سرگرم کارهای حاشیه‌ای و تشریفاتی و زرق‌وبرقی و مانند اینها نکنیم؛ کار انقلابی یعنی برای یک مجوّز [راه‌ها را کوتاه کنند]. عدّه‌ای از این کارآفرینانِ بااخلاص و متدیّن، چندی پیش آمدند با ما ملاقات کردند و گفتند که برای مجوّزِ یک چیز کوچک -که حالا اسم آوردند و بنده نمیخواهم جزئیّات را بیان کنم- باید انسان از مثلاً ۲۰ یا ۲۵ جا مجوّز بگیرد؛ اینها کار غیر انقلابی است. کار انقلابی یعنی آن کسانی که ضوابط را تعیین میکنند، بیایند راه‌ها را کوتاه کنند؛ راه‌های میان‌بُر بگذارند جلوی پای مردم، جلوی پای کارآفرین، جلوی پای کسی که میخواهد خدمت بکند؛ کارهای لازم اینها است، [مسئولین] دامن همّت به کمر بزنند و واقعاً کار کنند».
خلاصه اخبار

صدور کارت

درخواست صدور کارت

همکار گرامی سلام :

لطفا قبل از تکمیل فرم توضیحات زیر را مطالعه فرمائید و سپس فرم را بدقت تکمیل نمائید  :

الف ) پر کردن تمامی کادرهای ستاره دار (*)  الزامی است و در صورت عدم تکمیل و یا ناقص بودن اطلاعات شما در سیستم ذخیره نمی شود بنا براین کارت برای شما صادر نخواهد شد .

ب ) امکان دارد بعلت سرعت پائین اینترنت شما ارسال اطلاعات به سرور ما با وقفه مواجه شود . بنا براین پس از زدن دکمه ارسال مطمئن شوید که ارسال انجام شده است . سیستم به شما پیام با موفقیت ارسال شد می دهد .

ج ) پس از دریافت اطلاعات شما ارسال کارت شناسائی حدود 2 هفته بطول می انجامد . در صورتیکه کارت بدست شما نرسید مراتب را با شماره تلفن 02188467393 پیگیری نمائید .

د ) از تکمیل دوباره فرم بصورت تکراری خودداری نمائید .

ه ) از درج اطلاعات اضافی در فرم خودداری نمائید .
 

لطفاً آدرس خود را مطابق کادر های زیر با دقت  و رعایت موارد زیر پر کنید .

  • در صورتیکه آدرس شما ناقص باشد ارسال کارت امکان پذیر نیست .
  • در صورتیکه هریک از فیلدهای شهر/ شهرک / روستا / بخش در آدرس شما وجود ندارد در مقابل کادر مقابل آن کلمه " ندارد" را وارد کنید .
  • در صورتیکه منزل مسکونی شما بصورت آپارتمان نیست در کادر طبقه و واحد عدد صفر را وارد کنید .