امروز : چهارشنبه 1396/03/03
مصادف با 2017/05/24 میلادی
سخن هفته
           کار جهادی و انقلابی

بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با کارگران در روز 12 اردیبهشت 96:

« این را هم همه بدانند، خود نامزدهای محترم هم بدانند که ما جز با کار جهادی و کار انقلابی نخواهیم توانست این کشور را به سامان برسانیم. در همه‌ی بخشها، کمربسته بودنِ مثل یک جهادگر لازم است‌؛ این اگر بود، کارها راه می‌افتد؛ این اگر بود، بن‌بست‌ها باز میشود، شکافته میشود؛ [یعنی] کار فراوان، پُرحجم و باکیفیّت و مجاهدانه و انقلابی. انقلابی یعنی چه؟ بعضی خیال میکنند وقتی میگوییم انقلابی، یعنی بی‌نظم؛ نخیر، اتّفاقاً یکی از خطوط اصلی انقلابی‌گری، نظم است؛ منتها انقلابی، یعنی اینکه خودمان را سرگرم کارهای حاشیه‌ای و تشریفاتی و زرق‌وبرقی و مانند اینها نکنیم؛ کار انقلابی یعنی برای یک مجوّز [راه‌ها را کوتاه کنند]. عدّه‌ای از این کارآفرینانِ بااخلاص و متدیّن، چندی پیش آمدند با ما ملاقات کردند و گفتند که برای مجوّزِ یک چیز کوچک -که حالا اسم آوردند و بنده نمیخواهم جزئیّات را بیان کنم- باید انسان از مثلاً ۲۰ یا ۲۵ جا مجوّز بگیرد؛ اینها کار غیر انقلابی است. کار انقلابی یعنی آن کسانی که ضوابط را تعیین میکنند، بیایند راه‌ها را کوتاه کنند؛ راه‌های میان‌بُر بگذارند جلوی پای مردم، جلوی پای کارآفرین، جلوی پای کسی که میخواهد خدمت بکند؛ کارهای لازم اینها است، [مسئولین] دامن همّت به کمر بزنند و واقعاً کار کنند».
خلاصه اخبار

مراکز و خدمات مرتبط

 • 20:59 1394/11/26
  سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح از زیر مجموعه‌های سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح است که بخشی از وظائف خدماتی و حمایتی از پیشکسوتان نیروهای مسلح را بر عهده دارد و در قالب ادارات کل بازنشستگی در تهران و استانها انجام وظیفه می‌نماید.
  سایت کانون بازنشستگان وزارت دفاع به منظور آشنایی بازنشستگان، مستمری‌بگیران و وظیفه‌بگیران عزیز، فصلی را به عنوان « اخبار و اطلاعات سابا » در معرض دید شما قرار دهد که امیدواریم از این طریق و با همکاری مؤثر همکاران در سابا، اخبار و اطلاعات مفیدی را در اختیار پیشکسوتان عزیز قرار دهیم.
  این فصل در بخش
  « اطلاعات مفید » از منوی اصلی سایت و تحت زیر مجموعه‌ی « مراکز و خدمات مرتبط » برای مراجعین سایت قابل دسترسی و علاوه بر آن به منظور سهولت در دسترسی به این فصل، تیتر و اسلاید آن در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده و دسترسی خواهد بود.
 • 07:51 1395/02/22
  فهرست مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح در استان گیلان